Menu
Oferta

Maratony — powtórki przed egzaminami

 

Maturalny Maraton Matematyczny

Maturalny Maraton Matematyczny

Tegoroczne ferie zimowe witamy w wyjątkowy sposób —  zapraszamy na największe wydarzenie dla maturzystów organizowane przez nas cyklicznie w Mińsku Mazowieckim. Maratony to całodniowe wspólne powtórki do matury z matematyki, w których uczestniczy kilkadziesiąt osób łącznie. Prowadzone przez Dariusza Kulmę — Nauczyciela Roku 2008 i autora książek dla maturzystów.

Maratony odbywają się w czasie ferii zimowych, dzięki czemu będziesz mieć poczucie efektywnie wykorzystanego czasu.

  • POZIOM  PODSTAWOWY -  29 stycznia 2019 r.
  • POZIOM  ROZSZERZONY -  7 lutego 2019 r.

Myślisz, że nie da się cały dzień rozwiązywać zadań z matematyki? Weź udział w Maratonie, a zobaczysz, że z nami to możliwe!

 

Jest to pierwszy z zaplanowanego przez nas cyklu Maratonów dla maturzystów zdających maturę w 2019 roku. Podczas następnych Maratonów będziemy powtarzać kolejne zagadnienia tak, żeby do matury powtórzyć wszystkie najważniejsze. Kolejne maratony planujemy w marcu, kwietniu oraz na początku maja. Dołącz i powtarzaj z nami!

ZAPISZ SIĘ 

 


Maratony dla Ósmoklasisty

Maturalny Maraton Matematyczny2

POLONISTYCZNY MARATON ÓSMOKLASISTÓW to wyjątkowe wydarzenie dla uczniów, których już w tym roku szkolnym czeka egzamin ósmoklasisty. Jednym z egzaminów jest egzamin z języka polskiego. Wielu uczniów jak i rodziców z niepokojem myśli o kwietniowych egzaminach. Nas to nie dziwi, ponieważ po raz pierwszy uczniowie zmierzą się z tymi egzaminami, a jest to nadal jednak pewna niewiadoma. Często słyszymy „Po pierwszym roczniku będzie już łatwiej. Będziemy już wiedzieć, czego się spodziewać”. Co w takim razie ma zrobić „rocznik testujący”? Zachęcamy do udziału w Maratonie. Pod okiem doświadczonych nauczycielek powtórzymy najważniejsze zagadnienia obowiązujące na egzaminie. Uzyskacie wiele cennych wskazówek, jak powtarzać i czego można się spodziewać na egzaminie. Będzie to całodzienna powtórka, w której łącznie weźmie udział kilkadziesiąt osób.

Nie wiesz, jak przygotować się do egzaminu z języka polskiego?
Weź udział w Maratonie i przekonaj się, że wspólne powtarzanie może być fajne!

 
Maturalny Maraton Matematyczny

MATEMATYCZNY MARATON ÓSMOKLASISTÓW to wyjątkowe wydarzenie dla uczniów, których już w tym roku szkolnym czeka egzamin ósmoklasisty. Wiemy, że wielu uczniów obawia się zwłaszcza egzaminu z matematyki, ale wcale nie musi tak być. Wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w Maratonie, podczas którego powtórzymy wiele ważnych zagadnień, które mogą pojawić się na egzaminie. Będzie to całodzienna powtórka, w której łącznie weźmie udział kilkadziesiąt osób.

Myślisz, że nie dasz rady spędzić z matematyką kilku godzin?

Weź udział w Maratonie, a zobaczysz, że z nami to możliwe!

 

Maraton odbywają się w czasie ferii zimowych, dzięki czemu będziesz mieć poczucie efektywnie wykorzystanego czasu.

  • 30 stycznia 2019 r. — Polonistyczny Maraton Ósmoklasisty
  • 6 lutego 2019 r. — Matematyczny Maraton Ósmoklasisty

 

ZAPISZ SIĘ